Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Tule projektitegijate kokkutulekule!

Head Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse tegijad! Olete väga oodatud projektitegijate kokkutulekule, mis toimub taaskord hea toidu ja muusikaga!

Noorteprogrammide keskus ootab kõiki Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse projektide osalejaid ja elluviijaid kokkutulekule 19. novembril Tallinnas, Ülemiste linnakus, Valukoja 12! Kokkutulek algab kell 15.00 ja lõppeb kell 21.00.

Mis kokkutulekul toimub?

Meelelahutuslik kokkutulek toimub selleks, et koos teiste projektikogemustega inimestega korraks aeg maha võtta ja kohtuda põnevas atmosfääris.

Võimalik on leida kontakte, sõpru, ideid ja tuge tulevikuks. Tunnustame silmapaistvaid projekte. Olemise teevad veelgi mõnusamaks snäkid, õhtusöök, tants ja alkoholivabad kokteilid. Külalistel on võimalus panna käed külge erinevatele Rakett69 teadusülesannetele. Toimub elav raamatukogu. Olemise teevad veelgi mõnusamaks snäkid, õhtusöök ja alkoholivabad kokteilid. Õhtujuhiks on Roger Tibar ja õhtu lõpetab Eesti värskeim superstaar Alika Milova bändiga.

Registreerimine

Registreeri end hiljemalt 7. novembril 2022. Lisainfot võid küsida Ingrid Evert’ilt meilitsi.  Arvestame erivajadustega, palume neist eelnevalt teada anda.

Kokkutulek on külalistele tasuta, kohtade arv on piiratud!

Kaugemalt saabuvad külalised

Väljastpoolt Tallinna saabujatele hüvitame sõidukulud Eesti piires ja pakume 19. novembril majutust Tallinnas. Selleks palume alles hoida kuludokumendid (sõidupiletid jms). Sõidukulude hüvitamise ja/või majutuse vajadusest palume teada anda registreerimisvormis. Hüvitamise kohta jagame täpsemaid juhiseid registreerinutele.

Kohtumiseni!