Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Projektitegijate väljakutse teine nädal

Euroopa Noortel läks käima projektitegijate väljakutse – kes suudavad vaid ühe kuuga panna kokku tõsiseltvõetava noorteprojekti? Aega on kuni 5. oktoobrini, mil ühtlasi ka Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvoorud lähevad lukku. 🔐

 

Teisel nädalal läks lahti oma projekti täpsem sõnastamine, organisatsiooni registreerimine ja taotluse alustamine, lisaks sai kohtuda määratud nõustajatega. Viimasega juhtus ka väikeseid arusaamatusi, aga see ei saa ju ometi hoogu maha võtta, onju?

Just selline asi juhtus esimese meeskonnaga – Kana Igas Potis, kes pidid teise nädala täitsa omal käel hakkama saama. Tüdrukud olid segaduses, kuid motiveeritud. Me usume, et nad saavad ilusa lõpuspurdi tehtud!

Projektitiim Haanimaa Noored – Kuuhnluumisõ Vägi on uhked juba tehtud töö ja omandatud uute oskuste eest. Neil on abiks ka kohalik supernoorsootöötaja Mariann, kellele nad on väga tänulikud ja kellele on ka Euroopa Noored suured tänusõnad võlgu!

 

Inner Rhythm tüdrukud on suutnud endale koguda aga lausa 3 nõustavat inimest – neile määratud nõustaja Reeli Jantson, Ideepahvakul tuttavaks saanud Mariliis Maremäe ja Rõuge Noortekeskuse noorsootöötaja Jaanika Orav. Videos annavad nad ülevaate, kuidas koostöö nendega läinud on ja mis nende suurimateks murekohtadeks saanud on.

 

Projekti esitamiseni on jäänud alla kahe nädala. Kas noored saavad kõik ilusti tehtud?