Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Sõbralikkuse Saadik #14 – Vladimir

Minu nimi on Vladimir Akimov, ma käin Tapa vene kooli 8. klassis, osalen noorteprojektides alates 5. klassist, neid on meil olnud juba viis ja iga kord on olnud huvitav ja lõbus. Noortekohtumistel osaledes leian kergesti sarnaste huvidega sõpru, saan seltskondlikumaks ja õpin iseseisvalt otsuseid vastu võtma. Noortekohtumised on aeg enda ja teiste hüvanguks. Noortekohtumistel on minu jaoks kõige olulisem võimalus muuta ennast paremaks, ma ei muretse, eesti keeles rääkides ei karda ma vigu teha, minu jaoks on oluline suhtlus ja areng. Projektide hea tahte õhkkond, lõbusad huvitavad sündmused, vastutus, vead ja saavutused – see kõik jääb meelde, tahan kirjutada uusi projekte ja liikuda edasi. Igaüks meist on võimekas, naljakas ja teistele inimestele huvitav ning parim viis seda avastada on osaledes noortekohtumistel.

 

Loe kampaania “Sõbralikkuse Saadikud” kohta lähemalt SIIT.

Loe Noortekohtumiste kohta rohkem SIIT .


Меня зовут Владимир Акимов, я учусь в 8 классе Русской школы Тапа, в Молодёжных проектах участвую с 5 класса, их у нас было 5, и каждый раз это интересно и весело.

Участвуя в Молодёжных встречах, я легко нахожу друзей со схожими интересами, становлюсь общительнее, учусь самостоятельно принимать решения. Молодёжные встречи -это время, проведённое с пользой для себя и окружающих.

Для меня самое важное в Молодёжных встречах- возможность изменить себя в лучшую сторону, я уже не волнуюсь, говоря на эстонском языке, не боюсь ошибиться, для меня важно общение и развитие. Атмосфера доброжелательности на проектах, весёлые интересные мероприятия, ответственность, ошибки и достижения- всё это запоминается, хочется писать новые проекты и двигаться дальше.

Каждый из нас способный, весёлый и интересный другим человек, и лучший способ это проверить- участие в Молодёжных встречах.

Кампания «Послы дружелюбия» информация.

Программа «Молодежные встречи» информация.