Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Nõustamine

Pakume taotlejatele mitmesuguseid võimalusi oma projektide ülevaatamiseks, täiendamiseks ja kvaliteedi parandamiseks.

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskus pakub iga taotlusvooru eel eeltähtaja nõustamist. Eeltähtaeg on üldjuhul paar nädalat enne projektitaotlusvooru tähtaega. Kui soovid, et nõustaja vaataks Sinu taotluse üle ja annaks sellele tagasisidet, saada eeltähtajaks oma pooleliolev taotlus e-posti aadressile noustamine@harno.ee. Meie nõustajad vaatavad projekti läbi ning annavad nõu, kas ja mida taotluses täiendada. Eeltähtaja nõustamiseks ei pea projekt olema täielikult valmis, kuid mida küpsem on projekt, seda sisukamat tagasisidet saab nõustaja anda. Eriti hea oleks, kui eeltähtajaks jõuab nõustamisele ka projekti tegevuskava.

2024. aasta esimene eeltähtaeg on:

  • Erasmus+ noorte, noorsootöötajate, spordivaldkonna õpirändeprojektid ja DiscoverEU kaasatuse projektid (KA1) ning Euroopa Solidaarsuskorpuse solidaarsusprojektid 06.02.2024

Lisaks pakuvad nõustajad ka pikaajalist nõustamisprogrammi. Nõustamisprogramm sisaldab kokku umbes 6 tundi tööd nõustajaga. Anna oma huvist märku programmi koordinaatorile. Üldjuhul on nõustamisprogramm mõeldud taotlejatele, kes on läbinud enne projektikirjutamise koolituse või projektikirjutamise talgud, kuid vajavad lisatuge projektitaotluse lõpetamiseks.

Näiteks on nõustamisprogrammist kasu, kui:

  • soovid abi ja toetust projektitaotluse ettevalmistamisel;
  • tahad küsida nõu kindlate projektitaotluse osade kohta (nt kuidas kasutada Noortepassi, kuidas kirjeldada projekti käigus omandatavaid oskusi jms).

Pikaajaline nõustamine toimub otsekontakti teel või veebi kaudu. Programmis osalemine eeldab, et oled koos meeskonnaga valmis ka ise aega panustama ja taotluse esitama.