Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Esita oma projekt Erasmus+ eeltähtajaks ja saad väärtuslikku tagasisidet

Erasmus+: Euroopa Noored programmi järgmine taotlustähtaeg on 1. oktoobril kell 13.00. Enne “päris” tähtaega pakume taotlejatele võimalust esitada oma valmimisjärgus taotlus meile eeltähtajaks ning saada Noorteagentuuri kogenud nõustajatelt konstruktiivset tagasidet, et oma projekti veelgi paremaks lihvida.

Järgmine eeltähtaeg on 16. septembril. Taotlusi võib esitada kuni südaööni. Kõigile laekunud taotlustele anname tagasisidet hiljemalt 20. septembriks, et oleks piisavalt aega soovituste arvesse võtmiseks.

Eriti soovitame projekti eeltähtajaks esitada neil, kelle jaoks see on esimene kord Erasmus+ programmist toetust taotleda või kes tunnevad, et nende taotluse juures on aspekte, mille osas nad täiesti kindlad ei ole.

Eeltähtajaks esitatav taotlus ei pea veel olema otsast lõpuni täidetud. Küll aga soovitame selleks ajaks kirja panna peamised aspektid: projekti vajadus, eesmärgid, esialgne tegevuskava ja projekti oodatav mõju erinevatel tasanditel. Sel juhul on nõustaja tagasisidest rohkem kasu.

Palun saada eeltähtajaks täidetud taotlusvorm koos tegevuskavaga e-posti aadressile noored@noored.ee, märkides juurde projekti tegevustüübi (noortevahetus, EVT, noorsootöötajate õpiränne, noortealgatus vm). Ära vajuta submit nuppu. Võtame teiega ühendust eeltähtajale järgneval päeval.