Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Selgunud on noortevaldkonna 2023. aasta esimese vooru toetusesaajad

Erasmus+ noortevaldkonna programmi selle aasta esimeses voorus laekus noortele suunatud tegevuste elluviimiseks 134 projektitaotlust, millest toetust said 60 projekti ligi 2,3 miljoni euro ulatuses. Detailsem taotlusvooru info leitav siit.

Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi raames esitati esimeses voorus 24 taotlust ning neist toetati 21 projekti, 1,2 miljoni euro ulatuses. Detailsem taotlusvooru info leitav siit.

2023. aasta järgmine taotlusvooru tähtaeg on 4. oktoober. Selleks, et leida projektikirjutamiseks inspiratsiooni või tutvuda lähemalt juba toetatud projektidega siis tutvu Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri kaardiplatvormiga (https://kaart.archimedes.ee/projektid).

Kaardirakendus on hiljuti läbi teinud uuenduskuuri ning lisandunud on erinevad funktsionaalsused. Nüüd on rakenduselt võimalik hõlpsasti leida üles end huvitavad projektid tegevustüübi (nt noortevahetused, noorte osalusprojektid või koostööprojektid jms) järgi. Lisaks maakondlikule jaotusele, on nüüd võimalik rakenduselt leida lihtsalt üles end huvitavas kohalikus omavalitsuses toetatud projektid.

Noortevaldkonna Erasmus+ ja Euroopa solidaarsuskorpuse projektide puhul on võimalik ka kergesti filtreerida programmi horisontaalseid prioriteete käsitlevaid projekte.  Samuti on võimalik ammutada inspiratsiooni projektitegijate edulugudest – selleks on võimalik filtreerida tunnustatud projekte kaardil.

Vaata lisa ja uuri täpsemalt toetust saanud projekte kaardirakendusest: https://kaart.archimedes.ee/projektid