Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Solidaarsusprojektide mõttetalgud “Minu tehtud muutus!”

Kutsume kõiki 18–30-aastaseid virtuaalsetele mõttetalgutele, eesmärgiga toetada noorte algatusi, millega luuakse positiivset muutust nii enda elus kui ka oma kogukonnas. Kui sa tunned, et tahad midagi paremaks muuta, siis võta oma tahe ja sõbrad kaasa ning tule virtuaalselt kaasa mõtlema! Just sellest võib saada millegi suure algus…

Noored on viimasel ajal aina enam kinnitanud, et muutuse jõud ja algus peitub julges pealehakkamisest, väikeses sammus ja usus, et muutus algab sinust endast. Olgu teemaks kliimasoojenemine, koolikiusamine, hoolivad väärtused, võrdsed võimalused või hoopis midagi muud. Mõttetalgud annavad võimaluse panna alus sellele, mida sina teha saad!

Koolitusele on oodatud kõik noored, olenemata varasemast kogemusest, elukohast või võimalikest takistustest. Eriti ootame osalema neid, kes ei ole varem projekte kirjutanud ja kogemust on pigem vähe. Lisaks ootame väga noori, kes elavad maapiirkondades või kel pole tavapäraselt palju võimalusi sellistel koolitustel osalemiseks.

Mis toimuma hakkab?

– Arutleme ja mõtiskleme, kust king pigistab ehk mis on mureks?
– Uurime, kuidas oma projektiideed luua
– Saame teada, milliseid rahastusvõimalusi pakuvad Euroopa Solidaarsuskorpuse solidaarsusprojektid. Kui uudishimu on suur, siis mine ja tutvu juba praegu!
– Uudistame inspiratsiooniks, mida teised juba teinud on

– Vaatame lähemalt, kuidas saab ideest projekt
– Arutleme, kuidas oma plaane veelgi paremaks tuunida
– Plaanime konkreetsed sammud, et esitada rahastustaotlus.

Mõttetalgud aitavad saada selgust, kuidas sina saad koos oma sõpradega kaasa aidata sellele, et maailm oleks natukene parem paik. Tegude elluviimiseks pakub rahalist toetust Euroopa Solidaarsuskorpuse programm ja me selgitame, kuidas see kõik on palju lihtsam, kui sa esialgu ette kujutad.

Osavõtt on tasuta, kuid palume oma meeskond eelnevalt registreerida, et teaksime osalejate arvuga arvestada!

Aeg: 11.09 kl 11-16

Koht: Kodune diivan

Vajalik: internetiühendus, arvuti või muu nutiseade

Koolitajad: Nele Mets ja Mirjam Kodi

Liitu Facebooki üritusega

 

Kohtume Zoomis!

Meeting ID: 853 1590 2311
Passcode: 923410

 

Lisainfo Mirjam Kodi, mirjam.kodi@harno.ee