Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus TYE – Tools For Youth Exchanges

Kandideerimise tähtaeg: 29.10.2017 23:59

TYE – Tools for Youth Exchanges on koolitus noortevahetuste tegijatele, et tutvustada erinevaid meetodeid, mida kasutada noortevahetuste arendamisel ja kvaliteedi tõstmisel.

Koolitusel tutvustatakse erinevaid meetodeid, mis:

  • sobivad noortevahetustel grupiprotsesside märkamiseks, juhtimiseks ja arenguks;
  • keskenduvad õpiprotsessidele ja õppima õppimisele (nt Noortepass toetamaks ja tunnustamaks mitteformaalset õppimist);
  • aitavad kaasa noorte aktiivsele osalusele noortevahetuse erinevates etappides;

Koolituse eesmärgiks on näidata, kuidas erinevad meetodid aitavad noortel hinnata oma projektikogemust ja olla osalised projektitulemuste levitamisel. Koolitusel tutvutakse programmi Erasmus+: Euroopa Noored noortevahetuste võimaluste ja tingimustega.

Kandideerima on oodatud noortevahetuste projektitegijad (grupiliidrid – noortejuhid, nõustajad, noorsootöötajad jne) kellel on noortevahetuse korraldamise, osalemise kogemus või kellel seisab noortevahetusprojekti korraldamine ees.

Nõutud on hea inglise keele oskus ning vanus 18+.

Koolitus toimub 11.-17. detsember 2017 Ungaris, Budapestis.

Kandideerimise tähtaeg on 29. oktoober 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe.Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 8. november 2017.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Ungari Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh kindlustus korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Anastassia Kiselevaga, aadressil anastassia.kiseleva@archimedes.ee või helistage 62 68 990. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).