Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Projektiõpe

Projektide kirjutamine ja juhtimine on suurepärane viis enda ideede elluviimiseks ja maailma veidi paremaks muutmiseks. Noorteagentuur usub, et igal Eesti noorel peaks selleks võimalus olema. Seetõttu toetame noorte projektiõpet erinevates Eesti paikades.

Projektiideede arendamiseks pakume noortele ja neid juhendavatele noorsootöötajatele võimalust osaleda “Ideepahvaku” töötubades. Nende käigus on võimalik koos teiste noortega oma projektiideega tegutseda ja tutvuda põhjalikumalt Noorteagentuuri poolt pakutavate rahastusvõimalustega. Pikemad töötoad toimuvad paaril korral aastas Tallinnas ja Tartus ning lühemaid koolitusi saame vastavalt soovile pakkuda ka teie kodukohas.

Projektijuhtimise oskuste arendamiseks teeme koostööd koolidega rahvusvahelise projektijuhtimise valikaine õpetamisel. Selle valikaine eesmärgiks on õpilaste poolt aasta vältel projektiideede väljamõtlemine, edasiarendamine ja neile rahastuse taotlemine. Õppeaine võimaldab projekte kirjutada koolitundide raames ning saab arvestatud ka igaühe haridustee osana.