Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Väljakutse: 1 kuuga projektitegijaks!

“When was the last time you did something for the first time?”

 

Millal veel on hea aeg planeerida oma järgmist seiklust koduseinte vahelt kaugemale, kui mitte praegu? Kutsume Sind murdma oma mugavustsooni piire ja vastutasuks kingime rongiringreisi Euroopasse. Kõlab nagu hea diil?

Esitame sulle ja su sõpradele väljakutse panna 1 kuuga kokku edukas noorteprojekt kodust lahkumata* – solidaarsusprojekt, rahvusvaheline noortealgatus, noorte osalusprojekt või noortevahetus.

Kandideerimine on lihtne: pane kokku kuni 5-liikmeline kamp ja esita oma projektiidee hiljemalt 7. aprilliks. Valime välja parimad ideed ning meeskonnad saavad hakata tegutsema!

Iga tiimi toetab nende teekonnal Noorteagentuuri poolt määratud nõustaja. Tegijad peavad kogu oma projektiteekonna videopäevikusse üles võtma, et jagada oma muresid ja rõõmusid ka teistega.

Väljakutse finiš on 7. mai – Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvooru tähtaeg! Iga tiimi eesmärk on just sel päeval esitada oma läbimõeldud projektitaotlus Noorteagentuurile. Kuid siis teie seiklus alles algab – kvaliteetne projekt saab rahastuse ning valmis projektitaotluse eest premeerime sind ja sinu kaaslasi lubatud Interrail Global Pass piletitega. Loomulikult saab reisima minna alles siis, kui olukord maailmas on rahunenud ja reisimine on turvaline.

* Eriolukorra ajal arvestame teineteise heaolu ja tervisega. Projektitaotlust on võimalik kokku panna kodust lahkumata. Sõprade ja tiimiga saad nõu pidada online-tööriistade abil. Noorteagentuuri tiim annab kõigile soovijatele selles osas nõu. Projektitegevused soovitame planeerida mitte varasemaks kui september. Igal juhul säilitame paindlikkuse plaane ümber teha vastavalt olukorrale.

Esita oma idee läbi meie ideevormi. KANDIDEERIMINE ON LÕPPENUD!