Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noortekohtumised kutsuvad infoseminarile

SA Archimedese noorteagentuuri rahastusprogramm Noortekohtumised on võimalus noorteprojektide korraldamiseks Eestis elavatele erikeelsetele põhikoolinoortele. Alates 2015. aastast on see igal aastal kokku toonud üle 1700 Eesti eri paigus elava eesti ja vene keelt kõneleva noore, et enda poolt valitud teema kaudu üheskoos maailma paremaks muuta. Projektipartneriteks on olnud noored nii üldhariduskoolidest, huvikoolidest, noorteühingutest kui noortekeskustest. Programmi pilootaasta uuring tõendab, et programmis osalemine soodustab avatust, sallivust ja positiivseid kontakte noorte (sh eri piirkondade noorte) vahel ning tõstab venekeelsete noorte riigikeeles suhtlemise julgust.

Käesoleval aastal on programmi taotlemistingimused muutunud ja programm on avatud kõigile noortele vanuses 11-19 aastat! Kutsume teid Noortekohtumise infoseminarile (1.10 Jõgeval ja 3.10 Valgas), kus anname huvilistele täpsemat teavet programmi eesmärkide, võimaluste ja tingimuste kohta ja vastame tekkinud küsimustele. Lisaks tutvustakse juba aset leidnud projekte ja nende tulemusi.

Registreerimine seminarile kestab 25. septembrini.

Kes infoseminarile ei jõua või on kohe valmis praktilisemaks koolituseks, on oodatud koos meeskonnaga Noortekohtumiste projektikoolitusele Idee45, mis toimub 11.-13. oktoobril Tallinnas või Harjumaal. Täpsem info koolituse ja sellele registreerimise kohta on siin.

Uuri lähemalt, mis imeloom noortekohtumine on, meie blogist.

Küsimuste korral pöörduge julgelt – noortekohtumised@archimedes.ee või 569 377 45 Anni Tetsmann.