Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Projektitegijate Challenge: Nelja nädalaga tõeliseks tegijaks!

“When was the last time you did something for the first time?”

Millal veel on hea aeg planeerida oma järgmist seiklust koduseinte vahelt kaugemale, kui mitte praegu? Kutsume kõiki 15–19-aastaseid noori murdma oma mugavustsooni piire ja vastutasuks kingime 150€ Kingitus.ee kinkekaardi, millega saad oma ellu veel rohkem seikluseid tuua! Kõlab nagu hea diil?

Esitame sulle ja su sõpradele väljakutse panna nelja nädalaga kokku edukas noorteprojekt ning seda teekonda kajastada iganädalaste videopäevikutega. Valikus on solidaarsusprojekt, rahvusvaheline noortealgatus, noorte osalusprojekt või noortevahetus.

 

Kandideerimine on lihtne: pane kokku kuni 5-liikmeline kamp ja esita oma projektiidee hiljemalt 7. septembriks. Valime välja 5 parimat ideed, kellega auhinnalises väljakutses jätkame, ning meeskonnad saavad hakata tegutsema!

Iga tiimi toetab nende teekonnal Agentuuri poolt määratud nõustaja. Tegijad peavad kogu oma projektiteekonna videopäevikusse üles võtma, et jagada oma muresid ja rõõmusid ka teistega. Ka selle osas on võimalik agentuuri töötajatelt nõu ja abi küsida.

 

Siit saad tutvuda eelmise aasta meeskondade teekondadega, see on päriselt tehtav ülesanne!

 

Rangelt soovituslik on osa võtta 4.-5. septembril toimuvast IDEEPAHVAKust, kus jagatakse väärtuslikku infot projektide tegemise kohta ning saab oma ideega juba vaikselt pihta hakata. Või hoopis otsida mõttekaaslaseid, kellega projekti teha! Koolitusest toimub ka venekeelne versioon.

Väljakutse finiš on 5. oktoober 2021 – Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvooru tähtaeg! Iga tiimi eesmärk on just sel päeval esitada oma läbimõeldud projektitaotlus. Kuid siis teie seiklus alles algab – kvaliteetne projekt saab rahastuse ning valmis projektitaotluse eest premeerime sind ja sinu kaaslasi lubatud kinkekaartidega, mille eest saate minna koos kasvõi lennukist välja hüppama!

* Eriolukorra ajal arvestame teineteise heaolu ja tervisega. Projektitaotlust on võimalik kokku panna kodust lahkumata – eelmise aasta meeskonnad olid sellest hea näide! Sõprade ja tiimiga saad nõu pidada online-tööriistade abil. Agentuuri tiim annab kõigile soovijatele selles osas nõu.

Esita oma idee läbi meie ideevormi.

 

Kampaania reeglid:

 1. Kampaanias osaleja lubab töödelda oma andmeid.
 2. Kampaanias osaleja nõustub väljakutses välja toodud nõuetega
  • Peab kinni tähtaegadest
  • Salvestab oma teekonna videopäevikuna
  • Agentuurile jääb õigus levitada videopäeviku materjali ka pärast väljakutse lõppu. Autoriõigused jäävad video autorile.
 3. Sel korral on kampaanial vanusepiir: 15- kuni 19-aastased
 4. Projektimeeskonnas on kuni 5 liiget. Kui teie meeskond on väljakutsesse valitud ja esitate projektitaotluse õigeks ajaks, siis saavad kõik liikmed lubatud kinkekaardid.
 5. Projekte saab esitada eesti ja inglise keeles. Videopäevikuid võib aga teha ka vene keeles.
 6. Hiljemalt 9. septembriks valitakse 5 meeskonda, kes jätkavad väljakutses. Eelistame neid, kellel varasem projektikogemus puudub
 7. Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuril on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi muuta ning täiendada vastavalt vajadusele
 8. Välja antavaid Kingitus.ee kinkekaarte ei ole võimalik vahetada rahaks.