Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Ära oota muutust. Parem maailm on sinu teha! Vaata, kuidas!

Kas oled ammu mõelnud, et soovid enda või ühiskonna heaks midagi eriti ägedat ära teha? Kas 2020 on muutuste aasta?

Muidugi on, nii et loe edasi!

Millest alustada, kui soovid projekti teha?

Kui oled märganud vajadust muutuseks, vali välja endale sobiv projektitüüp. Erasmus+ programmis on noortel võimalus ellu viia ja osaleda noortevahetuses, noorte osalusprojektis või rahvusvahelises noortealgatuses . Noorsootöötajad saavad osaleda noorsootöötajate õpirändes ja strateegilises koostöös.

Euroopa Solidaarsuskorpusega saad kirjutada kohaliku solidaarsusprojekti, minna vabatahtlikku teenistusse või osaleda töö- ja praktikaprojektides.

Kui sul on idee, aga ei tea päris täpselt, millisesse programmi see sobib, kasuta meie ideevormi. Anname sulle nõu, kuidas edasi liikuda!

Nüüd, kui projektitüüp on valitud, asu aga julgelt projekti kirjutama. Noorteagentuur soovitab alati oma projektitaotlus esitada juba eeltähtajaks – nii saad konstruktiivset tagasisidet ja häid näpunäiteid taotluse täiustamiseks!

Projektitaotluste tähtaegasid on aastas kolm.

Pea kindlasti meeles, et hilinenud taotlusi arvesse ei võeta, seega on abikõlbmatud ka projektid, mis on esitatud 1 sekund hiljem ehk kell 13.00.01.

Et tähtaega mitte maha magada, tutvu kohe, nüüd ja praegu, sammudega, mille pead läbima taotluse esitamiseks – selleks loe läbi Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlemisjuhised ja/või Erasmus+ taotlemisjuhised. Kui protsess tundub hirmutav või jääd millegagi jänni, siis pöördu julgelt meie programmikoordinaatorite poole – nad on alati valmis aitama!