Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Tulemas on infopäevade maraton!

Nii Erasmus+ kui ka Euroopa solidaarsuskorpus ootavad taotlejaid osa võtma selle aasta viimasest taotlusvoorust, mis toimub juba 4. oktoobril kell 13:00. Taotleda saab rahastust nii koostööprojektidele, noortevahetustele, noorte osalusprojektidele kui ka solidaarsusprojektidele ja noorsootöötaja õpirännetele. Esmakordselt saab taotluse esitada ka DiscoverEU kaasatuse suunal, mis viib veel rohkemaid noori reisipassini.

Selleks, et võimalustes paremini orienteeruda oleme korraldamas mitmeid infopäevi, mis ootavad kõiki huvilisi osalema. Paremaks planeerimiseks oleme väga tänulikud, kui registreerid kohtumisele ette.

 

Noortevahetuste ja osalusprojektide infotund 5.09.2022

05.09.2022 algusega kell 15.00 toimub Erasmus+ noortevahetuste ning osalusprojektide projektitüüpe tutvustav infotund. Infotunnis saab ülevaate projektitüüpide olemusest ning tutvustatakse põhjalikumalt taotlustingimusi.

Rahvusvaheline noortevahetus on erinevatest Euroopa riikidest pärit noortegruppide koostööprojekt, mille töötavad välja ja viivad ellu noored ise ning kus tegeldakse noorte jaoks oluliste teemadega. Antud projektitüübiga saab lähemalt tutvuda SIIN.

Osalusprojektide eesmärk on pakkuda noortele võimalust ühiskondlikel olulistel teemadel kaasarääkimiseks ja erinevate otsuste tegemise mõjutamiseks. Antud projektitüübiga saab lähemalt tutvuda SIIN.

Registreerimine on avatud kuni 04.09.2022 sellel lingil ja registreerunud osalejatele saadetakse seminari toimumise link 05.09. hommikul.

 

Noortevahetuste taotlusvormi tutvustav veebiseminar 09.09.2022

Kui otsus tehtud, et noortevahetus on just sinule mõeldud, siis järgmisena saad tulla põhjalikule taotlusvormi tutvustusele. Alustades “mida see lahter tähendab” ja lõpetades “miks seda vaja on” küsimustega – kõigele saab vastuse!

Seminar toimub virtuaalselt ja registreerimine on avatud siin kuni 08.09.2022.

 

Osalusprojektide taotlusvormi tutvustav veebiseminar 14.09.2022

Osalusprojektist on saanud sinu saatus? Siis on osa sellest ka taotlusvormi tutvustav veebiseminar, kus saab lahata küsimuste tagamaid ja vormi eripärasid, mida silmas pidada.

Seminar toimub virtuaalselt ja registreerimine on avatud siin kuni 13.09.2022.

 

Noorsootöötajate õpirände infotund 30.08.2022

Noorsootöötajate õpirände projektidega rahastatakse noortega töötavate inimeste rahvusvahelisi õppevisiite, töövarjutamisi, seminare ja koolitusi. Infotunnis saab ülevaate selle projektitüübi olemusest ning tutvustatakse taotlustingimusi ja vastatakse küsimustele.

Infotund toimub virtuaalselt ja registreerimine on avatud siin kuni 28.08.2022. Noorsootöötajate õpirände kohta loe lisaks siin.

 

Noorsootöötajate õpirände taotlusvormi tutvustav veebiseminar 15.09.2022

Kui oled otsustanud, et noorsootöötajate õpirändest saab sinu tulevik ja saatus, siis astu läbi taotlusvormi tutvustavast seminarist. Olgu sul plaanis töövarjutamine või seminar, koolitus või visiit, leiame kõigile küsimustele vastused ning jagame häid nippe, mida taotlusvormi täitmisel silmas pidada.

Seminar toimub virtuaalselt ja registreerimine on avatud siin kuni 13.09.2022.

 

Venekeelne ideepahvak 03.-04.09.2022

“Ideepahvak – Noored muudavad maailma” on koolitus- ja ideelabor, kuhu tulevad kokku 13-30-aastased noored üle Eesti, et arendada lahedaid projektiideid, mis muudavad meie maailma paremaks paigaks. Võimalik on välja arendada täiesti uus projektiidee või arendada olemasolevat. Koolitusel saab teada rahvusvaheliste ja kohalike projektide võimalustest, mida saavad noored ise ellu viia!

Registreeri siin kuni 31.08.2022

 

Projektikirjutamise laager 16.-18.09.2022

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse projektikirjutamise laager annab osalejatele võimaluse arendada oma ideest projektitaotlus, võtta aeg maja keskenduda ainult taotluse täitmisele ning saada nõu ja tuge meie nõustajatelt. Augusti lõpus võtame ühendust ja viime su kokku meie nõustajaga, et koostöö laagris oleks eriti sujuv ja edukas. Laager toimub kolmel päeval Harjumaal, aga kõigil kolmel päeval ei pea kohal olema – tule endale sobival ajal.

Registreeri siin kuni 08.09.2022.

 

Solidaarsusprojekti infotund 12.09.2022 kell 13.00 – 14.00

Infotunnis saab ülevaate solidaarsusprojektide olemusest, tutvuda taotlustingimustega ja ülevaate taotlusprotsessist ja taotlusvormist.

Infotund toimub virtuaalselt. Lingi saamiseks registreeri siin kuni 11.09.2022. Solidaarsusprojektide kohta loe lisa siin.

 

DiscoverEU kaasatuse suuna infotund 13.09.2022 kell 13.00 – 14.00.

Infotunnies saab ülevaate esmakordselt toimuvast DiscoverEU kaasamismeetmest. DiscoverEU kaasamismeetme raames saavad organisatsioonid ja mitteformaalsed noorterühmad toetust projektideks, mille eesmärk on tagada, et vähemate võimalustega noored saaksid osaleda DiscoverEU-s samamoodi nagu eakaaslased.

Infotund toimub virtuaalselt. Lingi saamiseks registreeri siin kuni 12.09.2022. DiscoverEU kaasatuse meetme kohta loe lisa siin.

 

Noortevaldkonna koostööprojektide (KA2) nõustamispäev 15.09.2022

Terve päeva jooksul toimuval koostööprojektide nõustamisel saab küsida ära kõik küsimused, nii tehnilised kui ka sisulised. Nõustamispäev toimub virtuaalselt ja valik on eelregistreerimine.

Lingi saamiseks registreeri siin kuni 14.09.2022. Koostööprojektide (KA2) kohta loe lisaks siin.

 

Selle aasta viimane taotlustähtaeg on 4. oktoobril kell 13.00. Eelnõustamise tähtaeg on 12.09. Kui soovid, et nõustaja vaataks Sinu taotluse üle ja annaks sellele tagasisidet, saada eeltähtajaks oma pooleliolev taotlus e-posti aadressile noustamine@harno.ee.