Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Õige aeg alustada projektiga!

Taotlustähtajad

Käes on aasta teine võimalus taotleda rahastust oma projektidele Erasmus+ või Euroopa Solidaarsuskorpuse programmist. Taotlusi saab esitada Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse platvormil. Toetust saavad taotleda kõik hariduse, koolituse, noorte või spordi valdkonnas tegutsejad.

Õpirännete taotlusvoor 05. oktoober 13:00

Eeltähtaeg: 14.09.2021*

Õpirännete taotlusvoorus on võimalik esitada taotlusi noortevahetuste, noorsootöötajate õpirände ja noorte osalusprojektidele. Taotlusi saab esitada nii tavakorras kui ka Erasmus+ akrediteeringu põhjal.

 

Solidaarsuskorpuse taotlusvoor 05. oktoober 13:00

Eeltähtaeg: 14.09.2021*
Euroopa Solidaarsuskorpuse toel saab läbi viia kohalikke solidaarsusprojekte, osaleda vabatahtlikus teenistuses või kaasata oma töösse vabatahtlikke. Selles taotlusvoorus on võimalik rahastust taotleda vaid solidaarsusprojektideks.

Koostööprojektide taotlusvoor 03. november 13:00

Eeltähtaeg: 13.10.2021*

Koostööprojektide taotlusvoorus on võimalik esitada taotlusi suuremahulistele koostööprojektidele ja väikeprojektidele.

Eeltähtajad

Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur pakub head võimalust esitada oma valmimisjärgus taotlus eeltähtajaks. Meie kogenud nõustajad annavad siis konstruktiivset tagasisidet ja häid näpunäiteid taotluse täiustamiseks. Taotlust eeltähtajaks esitades ära vajuta Esita/Submit nuppu, vaid saada pdf-dokument koos tegevuskavaga e-posti aadressile noustamine@harno.ee

Loe lähemalt nõustamise kohta