Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

KKK

Siia lehele oleme koondanud korduma kippuvad küsimused, mis sageli projekti kirjutades tekivad. Kui Sul on veel küsimusi, siis kindlasti võta meiega ühendust!

Korduma kippuvad küsimused

Taotlust saab esitada kaks korda aastas, lisainfo taotlustähtaegade kohta leiad siit. Enne taotlustähtaega saad enda taotluse saata ka eeltähtajaks, mille puhul annavad nõustajad tagasisidet, mida enda projekti puhul võiks veel parandada.

Iga tuumikgrupi liige (minimaalselt 5 noort vanuses 18–30) peab endale looma profiili Euroopa Solidaarsuskorpuse portaalis ja saama nii isikliku 16-kohalise PRN numbri. Taotlusvormis küsitakse iga noore nime ja PRN numbrit. Hoia kindlasti alles meil, kus on olemas PRN number, et seda pärast kergemini üles leida. Kui e-maili ei ole, siis PRN number on olemas portaali sisselogides esilehel.

Jah, 50% tuumikgrupi liikmetest võib projekti jooksul vahetuda. 5-liikmelise grupi puhul on see kolm inimest. Kui tuumikgrupi liikmed vahetuvad, siis teavita sellest kindlasti projektiperioodi jooksul agentuuri.

Jah, projektitegevused võivad muutuda, kuid pea silmas, et projekti eesmärk peab jääma samaks. Et olla kindel, kas valitud uued tegevused on ka sobivad, siis kirjuta enne muudatuste tegemist agentuurile.