Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Sagedased küsimused

Siia lehele oleme koondanud korduma kippuvad küsimused, mis sageli projekti kirjutades tekivad. Kui Sul on veel küsimusi, siis võta meiega kindlasti ühendust!

Korduma kippuvad küsimused

Taotlust saab esitada kolm korda aastas, lisateavet taotlustähtaegade kohta leiad siit. Enne taotlustähtaega saad enda taotluse saata ka eeltähtajaks, mille puhul annavad nõustajad tagasisidet, mida enda projektis võiks veel parandada.

Iga tuumikgrupi liige (vähemalt viis noort vanuses 18–30) peab endale looma profiili Euroopa Solidaarsuskorpuse portaalis ja saama nii isikliku 16-kohalise PRN-numbri. Taotlusvormis küsitakse iga noore nime ja PRN-numbrit. Hoia kindlasti alles e-kiri, kus on olemas PRN-number, et seda pärast kergemini üles leida. Kui e-kirja ei ole, siis on PRN-number olemas portaali sisse logides esilehel.

Jah, 50% tuumikgrupi liikmetest võib projekti jooksul vahetuda. 5-liikmelise grupi korral on see kolm inimest. Kui tuumikgrupi liikmed vahetuvad, siis teavita sellest kindlasti projektiperioodi jooksul agentuuri.

Jah, projektitegevused võivad muutuda, kuid pea silmas, et projekti eesmärk peab jääma samaks. Et olla kindel, kas valitud uued tegevused on ka sobivad, siis kirjuta enne muudatuste tegemist agentuurile.