Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Tulemuste portaal

Kõik Erasmus+ programmist toetust saanud projektid on nüüdsest koondatud Euroopa Komisjoni uuele Erasmus+ projektitulemuste platvormile.

Toetusesaajad pääsevad oma projekti infole ligi ja saavad tulemusi platvormile üles laadida ECAS-i (Euroopa Komisjoni autentimisteenuse) konto kasutajatunnuse ja parooliga. Tegemist on sama kontoga, mille olete loonud selleks, et Erasmus+ programmist toetust taotleda.

Projekti jooksul saab toetusesaaja üles laadida nii projekti tulemusi kui ka oma organisatsiooni logo ja projekti või organisatsiooni kodulehe aadressi. Projekti tulemuste üleslaadimine on kohustuslik kõigile strateegilise koostöö projektide (KA205) toetusesaajatele ning vabatahtlik õpirände (KA105) taotlejatele.

Pärast projektiperioodi ametlikku lõppu saab toetusesaaja esitada (submit) oma projekti info Noorteagentuurile ülevaatamiseks. Juhul, kui agentuur peab vajalikuks muudatuste tegemist või lisamaterjalide üleslaadimist, saab toetusesaaja selle kohta ametliku tagasilükkamise (rejection) teate koos juhtnööridega, mida oleks vaja muuta või parandada. Alles pärast Noorteprogrammide keskuse antud heakskiitu (approval) ja projekti ametlikku lõpetamist muutuvad tulemused platvormil avalikuks.

Platvormi kasutamise kohta on loodud juhendmaterjal ja kaks õppivideot: video 1, video 2.

Euroopa Komisjon on loonud platvormi jaoks ka korduma kippuvate küsimuste loetelu (KKK), kust saab lugeda vastuseid kasutajate kõige sagedamini esitatud küsimustele. Kui seal Sinu küsimusele siiski vastust ei leidu, on võimalik abi saada meiliaadressilt eac-projectsplatform-helpdesk@ec.europa.eu või Noorteprogrammide keskuselt.