Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Taotlustähtajad ja nõustamine

Erasmus+ projektide taotlusvoore on aastas kolm. Nutikas taotleja kasutab ka eeltähtaega, et saada lõplikuks ja edukaks taotlemiseks meie konsultantide tagasisidet.

Taotlus peab olema esitatud õigeks tähtajaks. Mida varem tegutsed, seda rohkem närvirakke jääb hiljem projekti elluviimiseks. Hilinenud taotlusi arvesse ei võeta: toetust ei saa ka projektid, mis on esitatud kasvõi üks sekund hiljem ehk kell 13.00.01.

Eeltähtajad

Pakume head võimalust esitada oma valmimisjärgus taotlus eeltähtajaks. Vaatame need taotlused üle ning kogenud agentuuri nõustajad annavad konstruktiivset tagasisidet ja häid näpunäiteid taotluse täiustamiseks. Eeltähtajaks esitamine on valikuline, st see ei ole kohustuslik.

Eeltähtajaks esitamisel palun ära vajuta nuppu Esita/Submit, vaid saada PDF-dokument koos tegevuskavaga e-posti aadressile noustamine@harno.ee.

Taotlustähtajad ja eeltähtajad aastal 2023

6. veebruar

Valikuline eeltähtaeg

KA1 projekte võib esitada agentuurile eeltähtajaks mustandi kujul – anname nõu ja soovitusi.

23. veebruar
kell 13.00.00*

Projekti tähtaeg

Noorte, noorsootöötajate ja sporditöötajate õpiränded ning DiscoverEU kaasatuse (KA1) projektide puhul, mida hakatakse ellu viima ajavahemikus sama aasta 1. juunist kuni 31. detsembrini (välja arvatud DiscoverEU kaasatust projektide puhul, mis saavad alatata 1. juulist 2023 kuni 31. märts 2024).

Õpirände taotlusvoor akrediteeritud organisatsioonidele (KA1), projektide puhul, mida hakatakse ellu viima sama aasta 1. juunil.

6. märts

Valikuline eeltähtaeg

Strateegilise koostöö projektide esimene eeltähtaeg (KA2).

22. märts
kell 13.00.00*

Projekti tähtaeg

Suuremahuline koostööprojekt (KA2)
Väikeprojekt (KA2) projektidele, mis algavad vahemikus 1. september 2023 – 31. detsember 2023

18. aprill

valikuline eeltähtaeg

Noorte ja noorsootöötajate õpirände (KA1), noorte osalustegevuste (KA1) ja väikeprojektide (KA2) eeltähtaeg. Esitada agentuurile eeltähtajaks mustandi kujul oma taotlus – anname nõu ja soovitusi.

4. mai
kell 13.00.00*

Projekti tähtaeg

Noorte ja noorsootöötajate õpiränded (KA1) projektide puhul, mida hakatakse ellu viima ajavahemikus sama aasta 1. augustist kuni 31. detsembrini.

Noorte osalustegevuste projektid (KA1), mida hakatakse ellu viima ajavahemikus sama aasta 1. augustist kuni 31. detsembrini.

Väikeprojekt (KA2) projektidele, mida hakatakse ellu viima ajavahemikus sama aasta 1. augustist kuni 31. detsembrini.

18. september

valikuline eeltähtaeg

Noorte ja noorsootöötajate õpiränded (KA1) ning KA2 projektide eeltähtaeg. Esitada agentuurile eeltähtajaks mustandi kujul oma taotlus – anname nõu ja soovitusi.

4. oktoober
kell 13.00.00*

Projekti tähtaeg

Noorte ja noorsootöötajate õpiränded, sporditöötajate õpiränded ning DiscoverEU kaasatuse projektid (KA1). Taotlustähtaeg sobib projektidele, mida hakatakse ellu viima ajavahemikus 2024 aasta 1. jaanuarist kuni 31. maini (välja arvatud DiscoverEU kaasatuse projektid, mis saavad alata 2024. aasta 1.märtsist kuni 31. augustini).

Suuremahuline koostööprojekt (KA2)
Väikeprojekt (KA2)
KA2 projektid, mis algavad vahemikus 1. jaanuar 2024 – 31. august 2024

19. oktoober
kell 13.00.00*

Akrediteeringu taotluste tähtaeg

Erasmus+ KA1 akrediteeringu taotluse tähtaeg

* Kõik kellaajad Eesti aja järgi: UTC+2