Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Taotlustähtajad ja nõustamine

Erasmus+ projektide taotlusvoore on aastas kolm. Nutikas taotleja kasutab ka eeltähtaega, et saada lõplikuks ja edukaks taotlemiseks meie konsultantide tagasisidet.

Taotlus peab olema esitatud õigeks tähtajaks. Mida varem tegutsed, seda rohkem närvirakke jääb hiljem projekti elluviimiseks. Hilinenud taotlusi arvesse ei võeta: toetust ei saa ka projektid, mis on esitatud kasvõi üks sekund hiljem ehk kell 13.00.01.

Eeltähtajad

Pakume head võimalust esitada oma valmimisjärgus taotlus eeltähtajaks. Vaatame need taotlused üle ning kogenud agentuuri nõustajad annavad konstruktiivset tagasisidet ja häid näpunäiteid taotluse täiustamiseks. Eeltähtajaks esitamine on valikuline, st see ei ole kohustuslik.

Eeltähtajaks esitamisel palun ära vajuta nuppu Esita/Submit, vaid saada PDF-dokument koos tegevuskavaga e-posti aadressile noustamine@harno.ee.

Taotlustähtajad ja eeltähtajad aastal 2024

6. veebruar

Valikuline eeltähtaeg

KA1 projekte võib esitada agentuurile eeltähtajaks mustandi kujul – anname nõu ja soovitusi.

20. veebruar
kell 13.00.00*

Projekti tähtaeg

Noortevahetus, noorsootöötajate õpiränne, noorte osalusprojektid, DiscoverEU kaasatus, sport, solidaarsusprojektid ja vabatahtlik teenistus, akrediteeringute rahastustaotluse tähtaeg

5. märts
kell 13.00.00*

Projekti tähtaeg

Suuremahuline koostööprojekt (KA2), väikeprojekt (KA2)

15. aprill

valikuline eeltähtaeg

Noorte osalusprojektide (KA1) ja solidaarsusprojektide eeltähtaeg. Esitada agentuurile eeltähtajaks mustandi kujul oma taotlus – anname nõu ja soovitusi. Välisnõustajad annavad tagasisidet hiljemalt 23.04

7. mai
kell 13.00.00*

Projekti tähtaeg

Noorte osalusprojektid, solidaarsusprojektid

 

17. september

valikuline eeltähtaeg

Noorte ja noorsootöötajate õpiränded (KA1). Esitada agentuurile eeltähtajaks mustandi kujul oma taotlus – anname nõu ja soovitusi. Välisnõustajad annavad tagasisidet hiljemalt 25.09.

KA2 projektidele eeltähtaja nõustamist ei toimu, vaid selle asemel pakume soovijatele jooksvat nõustamist. Soovitame nõustamisele pöörduda esimesel võimalusel ning mitte vahetult enne esitamist.

1. oktoober
kell 13.00.00*

Projekti tähtaeg

Noortevahetused, noorsootöötajate õpiränded, noorte osalusprojektid, DiscoverEU kaasatus, sport, solidaarsusprojektid, väikse- ja suuremahulised koostööprojektid, KA1 akrediteering

* Kõik kellaajad Eesti aja järgi: UTC+2